Demontaż konstrukcji, czyli dodatkowe usługi w METAL-ZŁOM

Spełniając oczekiwania Klientów i dbając o wszechstronność naszych usług oferujemy działania, które wymagają dodatkowej wiedzy oraz doświadczenia. Przykładem jest demontaż konstrukcji metalowych i stalowych oraz transport do naszej siedziby lub pod wskazany adres. Pomagamy oszczędzać czas, usprawniamy wszelkie niezbędne działania. Korzystając z naszej oferty będziesz mieć pewność, że dokonujemy wycen w oparciu o aktualne stawki rynkowe, jednocześnie z uwzględnieniem indywidualnych kwestii dotyczących danej realizacji.
inne usługi

Jakie konstrukcje demontujemy

Nasza propozycja dotyczy obiektów znajdujących się na posesjach prywatnych, terenach przedsiębiorstw, a także w przestrzeni publicznej. Mogą to być między innymi:

  • wiaty garażowe – od prostych po wielkopowierzchniowe na trudnym lub nietypowym terenie,
  • hale produkcyjne, magazynowe, handlowe, warsztatowe – zarówno nieskomplikowane i leciwe, jak też nowoczesne, oparte na zaawansowanych konstrukcjach nośnych,
  • rozległe szafy przemysłowe i regały warsztatowe w zabudowie – gdy chcesz przygotować przestrzeń pod nową zabudowę.

Wyposażeni w specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednie pojazdy do transportowania dbamy o szybkość i sprawność wykonywanych usług.

U nasz możesz sprzedać konstrukcje metalowe i nie tylko

Jeżeli celem transakcji ma być sprzedaż danej konstrukcji w METAL-ZŁOM w Białymstoku, przed rozpoczęciem prac oceniamy, do jakiej kategorii należy dany materiał, a po przewiezieniu do naszej siedziby ważymy wszystkie elementy, aby zaproponować cenę.

  • Niezależnie od tego, czy transakcja odbędzie się w ramach skupu złomu, czy w przypadku metali nieżelaznych – skupu metali kolorowych, gwarantujemy rozsądne i możliwość indywidualnych ustaleń.
  • Dopełniamy wszelkich formalności na podstawie posiadanych zezwoleń na transport, skup i składowanie złomu. Do poszczególnych transakcji wydajemy niezbędne zaświadczenia.
  • Z nami zadbasz o środowisko, ponieważ wszystko, co może zostać przetworzone, tniemy do wymaganych przez huty wymiarów i dostarczamy do przetopienia.

Wraz z demontażem konstrukcji możemy przewieźć i zakupić również części maszyn, urządzenia, akcesoria. Jest to zatem sposób nie tylko na usunięcie danego obiektu, lecz także jego zbędnego wyposażenia i uporządkowanie terenu.

Poznaj nas bliżej, zapraszamy do kontaktu

Działając w Białymstoku i okolicach zapewniamy Klientom dogodne warunki oraz krótkie terminy realizacji. Warto zlecić nam zarówno jednorazowe czy sporadyczne działania, jak też stałą lub cykliczną obsługę inwestycji związanych z konstrukcjami. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Poznaj ofertę
METAL-ZŁOMU w Białymstoku

Demontaż aut

demontaż aut

Skup metali kolorowych

skup metali kolorowych

Skup złomu

skupy złomu

Zezłomuj to co Ci nie jest potrzebne