Profesjonalny skup metali kolorowych

Współczesne usługi skupu metali kolorowych obejmują szeroką gamę działań od doradztwa po odbiór materiałów spod wskazanego adresu. Również w przedsiębiorstwie METAL-ZŁOM w Białymstoku dbamy o wygodę Klientów, a wartością nadrzędną jest zawsze troska o środowisko. Dzięki nam będziesz mieć pewność, że powierzony nam złom będzie odpowiednio skategoryzowany i składowany, aby docelowo trafić do ponownego przetworzenia.
skup metali kolorowych

Surowce oraz stopy, które możesz sprzedać

W tej kategorii znajdują się metale nieżelazne oraz stopy bez domieszek żelaza. Przyjmujemy zarówno całe urządzenia i konstrukcje, jak też ich części, a także części maszyn, akcesoria. Są to między innymi elementy:

  • miedziane – pręty oraz rury, rdzenie przewodów i kabli,
  • aluminiowe – felgi, konstrukcje centralnego ogrzewania, płaszcze bram garażowych,
  • tytanowe – sprzęt alpinistyczny, korbowody motocykli sportowych,
  • cynkowe – zazwyczaj blachy dachowe, konstrukcje wiat,
  • cynowe – w całości z cyny wykonywane były dawne pojemniki na przechowywanie.

Ze stopów do najpopularniejszych należą:

  • mosiądz – z niego wykonane mogą być odważniki, moździerze, klamki, ramy obrazów,
  • brąz – w łączeniach rur, wałach, śrubach, elementach napędu, pompach narażonych na korozję.

W związku z powyższym skup metali kolorowych nie dotyczy żelaza ani stali. Oczywiście przyjmujemy również żelazo i stal, po szczegóły zapraszamy do zakładki dotyczącej złomu.

Warto uporządkować garaż, posesję, teren prowadzenia działalności

METAL-ZŁOM Klienci wybierają z wielu powodów, dotyczy to zarówno jednorazowych lub sporadycznych transakcji, jak też stałej współpracy. Bez względu na formę i częstotliwość współpracy, odczuwają rzeczywiste korzyści. Zadbasz w ten sposób o porządek w swoim otoczeniu. W skupie metali kolorowych przyjmujemy również większe ilości złomu, dlatego warto pomyśleć o uprzątnięciu domu, innych budynków na terenie posesji, siedziby firmy. Propozycja obejmuje także demontaż pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Ponadto otrzymasz zapłatę zgodnie z rozsądnym cennikiem. Im bardziej cenny surowiec czy materiał oraz lepszy skład, tym wyższa będzie to kwota. Warto skontaktować się z nami zamiast wrzucać takie metale do kontenera (niektóre obowiązkowo należy przekazywać do odpowiednich punktów).

Równie ważna jest troska o środowisko, dlatego współpracujemy z przedsiębiorcami specjalizującymi się w recyklingu i tam przekazujemy metale kolorowe odkupione od Klientów.

Bądź eko – z chęcią pomożemy

Zapewniamy wszystkie niezbędne udogodnienia, fachową obsługę w naszej siedzibie jak też możliwość dojazdu pod konkretny adres po odbiór metali kolorowych. Dbałość o środowisko to kierunek, który warto wspierać i promować. Z powodzeniem zajmujemy się tym od lat, zapraszamy do kontaktu.

Poznaj ofertę
METAL-ZŁOMU w Białymstoku

Inne usługi

inne usługi

Demontaż aut

demontaż aut

Skup złomu

skupy złomu

Zezłomuj to co Ci nie jest potrzebne